جدیدترین عکسهای تور ۲۰۱۱ و یانی در Teleton

سلام به همه طرفدارای یانی

یکی از چیزهایی که طرفدارای هر هنرمند دوست دارن از شخصیت مورد علاقه شون داشته باشن عکس های اون هنرمنده.شاید شما بگین ما طرفدارای آهنگ های یانی هستیم عکسهاش به چه دردمون میخوره؟در جواب این افراد باید بگم که به نظر من احساسی که توی بعضی از عکسهای یانی هست کمتر ار احساس آهنگ هاش نیست.احساسی با فراز و فرود های آهنگ To Take To Hold به صلابت Standing in motion به نرمی Until the Last Moment.یعنی دیدن یانی منو یاد آهنگهاش می اندازه و به همین دلیله که من یکی از طرفدارای عکس های یانی هستم و همیشه سعی کردم علاوه بر آرشیوی که از آهنگها و و یدئوها یا کنسرت ها دارم یه آرشیو کامل هم از عکس های یانی داشته باشم.

توی این پست می خوام چند تا عکس های یانی رو بگذارم.عکسهای اول جدیدترین عکسهای یانی هستن و توی کنسرت چند شب پیش یانی گرفته شدن.عکسهای دوم قدیمی ترن و مربوط به مراسم خیریه ای در مکزیک هستن که یانی در اون شرکت کرد و سه تا از آهنگها رو زنده اجرا کرده بود که حتما ویدئوهای اون رو دیدین.

در ضمن همون طوری که می دونید ۲۶ april قراره ویدئوی جدید “یانی – میراث زنده ” منتشر بشه.من که خیلی هیجان دارم که اون رو ببینم چون دو تا ویدئو از آلبوم Truth of touch توی این آلبوم هستن که آهنگهای Voyage و Vertigo . تیم فن کلاب در تلاش هستن تا به محض انتشار این ویدئو در صورت عدم نقض قانون کپی رایت این ویدئو رو در اختیار شما قرار دهند. پس منتظر باشید.

پی نوشت : عکسها به روز و عکسهای جدیدتری به لیست زیر اضافه گردید

جهت مشاهده تمام عکسها به لینک زیر مراجعه نمایید

اخبار, عکس فرید